Září u Včeliček

Prázdniny utekly jako voda a my jsme se opět sešli, celí natěšení, jaká nová dobrodružství v tomto školním roce společně zažijeme. Přibyli k nám 3 noví kamarádi – Esperanza, Fionka a Maksym, a (staro)nová paní asistentka – Janča. Bryan a Janička už naši třídu znají velice dobře z minulého školního roku. Celý měsíc jsme se poznávali, zvykali si na sebe  a naše individuální potřeby, nálady a emoce. Seznámili se s našimi třídnimi pravidly – nejdůležitější z nich je, abychom na sebe byli hodní a stali se z nás kamarádi. Objevovali jsme a učili se orientovat v prostředí naší školy a jejím okolí. Zatím se nám nejvíce líbí ve snoezelenu a v tělocvičně. Krásné počasí babího léta vybízelo k denním procházkám, které byly příjemným zpestřením našeho nabitého programu. Vypadá to, že i v říjnu si počasí udrží svou vysoce nastavenou laťku a tak - vzhůru do dalšího měsíce!

Bc. Eliška Baranjová